Mentor

Mentor-katekéták évindító alkalma

A Szeged-Csanádi Egyházmegyében működő mentor-katekéták és mentoráltjaik közös évindító alkalmat tartottak szeptember 19-én, Szegeden, a Szent Miklós plébánián.

A találkozás, beszélgetés, információk megosztása mellett a résztvevők egy közös padlóképes alkotás keretében néztek rá a saját meghívásukra, az őket körülvevő emberekre, önmagukra. A foglalkozást  Vargáné Bögi Veronika vezette. Ebben a tanévben kilenc mentor-katekéta fogja szakmailag segíteni katekéta társait.
 
Szerző: Szalainé Milasin Katalin
 
Share